Dyskusja o tym Poście

Awatar użytkownika User
Awatar użytkownika Maciek Grzyb

Słucham podcastu Mroczne Wieki ok rok .. Bardzo dobry podcast! Przyjemnie się słucha. Michał ciekawie opowiada... Aż człowiek przenosi się myślami do omawianej epoki!

Właśnie słucham Waszej rozmowy! Pozdrawiam serdecznie!

Brak Postów

Gotowy na więcej?